Hotel & školka pro psy

Hotel & školka pro psy a domácích mazlíčky.
Vítáme Vás v našem hotelu a školce pro Vaše psy, v domácím prostředí a s velkou zahradou.
Bohužel pro agresivní a ostré pejsky, či bojová plemena není náš hotel přizpůsobený jelikož dopřáváme spíše psům volnost.

Cena hotelu za každý započatý den činí 250,-Kč
Cena školky za každý den činí 150,-Kč
Pokud bude sepsána rezervační smlouva a zaplacený nevratný rezervační poplatek 50% z částky, pak se stává smlouva oboustranně závazná.

Pejsci nejsou nikde závíraný v klecích, jsou pouze v domácím prostředí a pohybují se ve společných prostorách domu! Velká plemena mají volný výběh na zahradě s otevřeným kotcem a boudou pro psy.
Více k shlédnutí na facebooku Salon & Hotel Bally

Provádíme i přepravu zvířat.

V době ubytování zveřejňujeme fotky a akce ubytovaných mazlíčků na facebooku, které posíláme i do osobních zpráv na messenger, Viber a WhatsApp. Takto máte přehled jak se vašim mazlíčkům daří a jak je s nimi zacházeno. Krmení si musí přinést každý sám, protože každý chovatel krmí něčím jiným a změna krmení neprospívá pejskům. V den nástupu je třeba donést sebou platný očkovací průkaz s platným i odčervením, které nesmí být starší 2 měsíců a min. 7 dnů před nástupem na hotel. Krmení, pelíšek a KAPKOU PROTI BLECHÁM, která se aplikuje v den nástupu před provozovatelem hotelu. U starších pejsků nad 10 let je třeba přinést zprávu od veterináře o zdravotní stavu! Doba přijetí na hotel je po telefonické domluvě termínu od 9 hod do 18 hod. V případě zájmu o předběžnou rezervaci umístění mazlíčka na hotel, je třeba si domluvit telefonicky termín na sepsání rezervační smlouvy a zaplacení 50% zálohy. Lze vše provést také elektronicky.
Omlouváme se, že nezveřejňujeme e-mail, ale pro ubytování mám i já otázky ohledně mazlíčků a to vše nelze provádět díky vytíženosti písemnou formou. Veškeré podrobné informace ráda sdělím po telefonickém hovoru a po domluvě sdělím emailovou adresu kde můžeme provést formality pro rezervaci.

Jsme schopni se postarat také o psy z lokalit: Severní Čechy, Střední a Jižní Čechy, Praha, Brno, Pardubice, Olomouc, Ostrava.