Naše služby / nabízíme

HOTEL & ŠKOLKA pro vaše domácí mazlíčky.
V domácím prostředí a s velkou zahradou. V době ubytování zveřejňujeme fotky a akce ubytovaných mazlíčků na facebooku. Takto máte přehled jak se vašim mazlíčkům daří a jak je s nimi zacházeno :-)

STŘÍHÁNÍ dle standardu i přání zákazníka, klasické rozčesání dlouhosrstých plemen, rozčesání zaplstěných pejsků, trimování, ošetření srsti balzámem a kondicionérem, koupání standardní nebo ve speciálních šamponech, vysoušení, fénování, kartáčování, zvýraznění barvy či moderní pestrobarevné barvení, doholování naháčů, antiparazitární program, stříhání drápků, depilace chloupků z uší a čištění, ošetření tlapek krémem, zesvětlení skvrn od slzných cestiček, vylepování oušek u štěňátek a mnoho dalšího.

Prodej krmiv

Prodáváme tato krmiva:
HAPPY DOG | ORIJEN | ACANA

Před návštěvou salonu

Pejsek by měl být v dobrém zdravotním stavu a očkován. Dále by měl být před stříháním důkladně vykoupán tentýž den nebo den předem (mastná a špinavá srst se nedá stříhat). V případě zájmu Vám pejska rádi vykoupeme v kvalitní kosmetice přímo před stříháním. Vyfénování se provádí speciálním vysoušečem s difuzérem. Srst by měla být rozčesaná a vykartáčovaná k lepší úpravě.

Před trimováním nekoupejte psa minimálně 14 dní před úpravou, umytí bříška a tlapek od nečistot po procházce nevadí. V žádném případě nespojujte návštěvu salonu s vycházkou, nečistoty v srsti, tlapkách (písek, bláto, větvičky, bodláky…) ničí velmi drahé nástroje.