Stříhání psů

Stříhání psů v našem psí salónu dle standardu i přání zákazníka.

Stříhací místnost pravidelně desinfikována UV lampou, všechny nástroje jsou po použití vyčištěny a dle potřeby desinfikovány. Majitel psa může být přítomen po celou dobu úpravy nebo posedět v útulné čekárně, kde si může prohlédnout a vybrat z doplňkového sortimentu zboží.
Naším cílem je vždy spokojený zákazník a hlavně jeho pejsek. Kromě stříhání a úpravy psů všech plemen Vám můžeme nabídnout zkušenosti a rady pro začínající chovatele, tipy pro první psí výstavy, zkušenosti chovatelky či praktické ukázky použití psí kosmetiky, stříhání drápků apod.

Nabízíme stříhání i koček a jiných domácích mazlíčků (králíci, morčata atd.).

PŘED NÁVŠTĚVOU SALONU

Pejsek by měl být v dobrém zdravotním stavu a očkován. Dále by měl být před stříháním důkladně vykoupán tentýž den nebo den předem (mastná a špinavá srst se nedá stříhat). V případě zájmu Vám pejska rádi vykoupeme v kvalitní kosmetice přímo před stříháním. Vyfénování se provádí speciálním vysoušečem s difuzérem. Srst by měla být rozčesaná a vykartáčovaná k lepší úpravě.
Před trimováním nekoupejte psa minimálně 14 dní před úpravou, umytí bříška a tlapek od nečistot po procházce nevadí. V žádném případě nespojujte návštěvu salonu s vycházkou, nečistoty v srsti, tlapkách (písek, bláto, větvičky, bodláky…) ničí velmi drahé nástroje.

Stříháme psy ze všech lokalit ČR: Severní Čechy, Střední a Jižní Čechy, Praha, Brno, Pardubice, Olomouc, Ostrava.