Úprava psů

Nabízíme úpravu psů: klasické rozčesání dlouhosrstých psů, rozčesání zaplstěných pejsků, trimování, ošetření srsti balzámem a kondicionérem, koupání standardní nebo ve speciálních šamponech, vysoušení, fénování, kartáčování, zvýraznění barvy či moderní pestrobarevné barvení, doholování naháčů, antiparazitární program, stříhání drápků, depilace chloupků z uší a čištění, ošetření tlapek krémem, zesvětlení skvrn od slzných cestiček, vylepování oušek u štěňátek a mnoho dalšího.

PŘED NÁVŠTĚVOU SALONU

Pejsek by měl být v dobrém zdravotním stavu a očkován. Dále by měl být před stříháním důkladně vykoupán tentýž den nebo den předem (mastná a špinavá srst se nedá stříhat). V případě zájmu Vám pejska rádi vykoupeme v kvalitní kosmetice přímo před stříháním. Vyfénování se provádí speciálním vysoušečem s difuzérem. Srst by měla být rozčesaná a vykartáčovaná k lepší úpravě.
Před trimováním nekoupejte psa minimálně 14 dní před úpravou, umytí bříška a tlapek od nečistot po procházce nevadí. V žádném případě nespojujte návštěvu salonu s vycházkou, nečistoty v srsti, tlapkách (písek, bláto, větvičky, bodláky…) ničí velmi drahé nástroje.